Tarihçe

kurumsal bandırma hafriyat

Tarihçe;

1970 yılında inşaat, nakliyat ve hafriyat sektöründe faaliyetlerine başlayan Güven Nakliyat, Güven İnşaat ve Güventaş şirketlerimiz 1977 yılında birleşme kararı alarak Güven İnşaat, Nakliyat, Hafriyat Ltd. Şti. ünvanı ile inşaat, hafriyat ve nakliyat hizmetlerini sürdürmüştür. 2012 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız İlhami Güven'in vefatı ile İlhami Güven Hafriyat & Nakliyat Ticaret Ltd. Şti. adını alan şirketimiz hafriyat ve nakliyat iş kollarında hizmet vermektedir.

Sürekli olarak sahibi bulunduğumuz makina parkını güncel tutan şirketimiz sektörümüzün getirdiği yenilikleri yakından takip ederek her geçen gün deneyimli kadrosu hizmet kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır.

Vizyonumuz;

Firmamızın sektörde yarım asırdır sürdürmüş olduğu hizmetleri geliştirerek, güvenilir, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile gelecek yıllara taşımaktır.

Misyonumuz;

Müşterilerimize, kalite politikamız çerçevesinde üstün hizmet sunmak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Yapılarınız için sağlıklı zemin koşulları yaratmaktır.

Değerlerimiz;

  • Güven,
  • Güç,
  • Teknoloji,
  • Zaman,
  • Farklılık,
  • Kalite

Kurumsal

İlhami Güven Hafriyat & Nakliyat Tic.Ltd.Şti.

1970 yılında inşaat, nakliyat ve hafriyat sektöründe faaliyetlerine başlayan Güven Nakliyat, Güven İnşaat ve Güventaş şirketlerimiz 1977 yılında birleşme kararı alarak Güven İnşaat, Nakliyat, Hafriyat Ltd. Şti. ünvanı ile inşaat, hafriyat ve nakliyat hizmetlerini sürdürmüştür. >> Devamı

İletişim Bilgilerimiz

 Bandırma-Çanakkale Asfaltı Korozman Mevkii No:10 Bandırma / Balıkesir

bandırma hafriyat telefonu 0266 721 35 00

bandırma hafriyat fax 0266 721 20 00

mail bilgi@ilhamiguven.com